Uit de School Geklapt 335

In deze nieuwsbrief de groepsindeling voor het schooljaar 2014/2015

1/2a Jacqueline Lepelaar en Rini van Kampenhout

Kyra Mallee 
Imran Yakup 
Ritchie van Gent 
Aram Aslanjan 
Miquel van Weeren 
Wasim Ben Salem 
Madelief Leujes 
Tess de Mooij 
Carlijn v. der Kooij
Caleb Katz 
Tuva Larsson
Joshua O'Sullivan
JulietteNeuteboom 
Maurits Bik 
Elske Dutrieux
Rosanne Belt 
Leo Juliani 
Dustin v. der Vijver
Charlie Schijff 
Nadra Abokar 
Nash Tudjan 
Sara Ober
Elin van Roon 
Tijmen Sterrenburg 
Ayham Ahmed 
Maartje Gotink
Daan Verhaar 
Femm Pourchez 
Zoë van Leeuwen
Loïs Herrebrugh 
Kim v. der Wal
We starten met 26 leerlingen

1/2b Nicky Schönfeld/Titia Poort, Ellen van Manen

Thian Jonker
Bente van Roon
Annika Herrebrugh 
Rosalie Stork 
Colin Cicero 
Levi de Mooij 
Wessel van Leeuwen 
Melissa Gérard
Serena Barrett 
Aiden Banks 
Anna Caleno
Ismaël Mouadinne 
Ilyas Blouh 
Jasmijn van Stralen
Denise Tates 
Djaka Kourouma 
Kwint Samwel 
Julian Kruidhof 
Ghislaine Tan 
Noëlle Tan
Lars Kaptein 
Sigrid Clason 
Khaamilla Hussein
Rick van de Zande 
Rosalie Pennings 
Dylan Berghout 
Kaylee Schoonbeek 
Rafie Bouda 
Stan van Klaveren
Nynke Nijhuis 
Dean Kwestro 
Chaiyenna Hemerik
We starten met 26 leerlingen

3a Marjan Dokter, Margret van Elsen (wo)

Lucas Habicht
Ilham Ahmed
Lars Fitskie 
Mirel Tudjan 
Micha Oppenheim 
Lucas Samwel
Mika Nieboer 
Olivier Beute  
Evi Kwestro
Ivo de Mooij  
Israa Al Arashi
Stijn v.d. Wal  
Sven Oudshoorn  
Kingston de Vreugd 
Emma Pennings
Yara Weissbach
Che Bodo 
Femke Jansz
Salahaldeen Al Zoobi 
Sam Heederik 
Taco de Widt 
Piet van Gulik 
Ruben Iglesias del Sol  
Hussein Al Hajjar
Koen Hoogstraten 
Kamina Tumasa
Bo Azami

Groep 3a wordt      groep 4a:          Ineke Bouricius 
Groep 4a wordt      groep 5a:         Rob Schelvis (ma-di-vr) Rini van Kampenhout (wo-do)
Groep 5a wordt      groep 6a:         Dana Farber (ma-di-wo)  Angela Verburg (do-vr) 
Groep 6/7a wordt groep 7/8a:      Wouter Noya (ma-di-do-vr) Theo Caspers (wo)
Groep 6/7b wordt groep 7/8b:     Fieke den Hartog

Gymnastiek:                                                         Rick Kramer
Muziek:                                                                 Marieke voor de Wind
Godsdienst:                                                         Pieternel Kamphuis
Interne begeleiding/R.T.:                                  Henny Verlind 
Nt2:                                                                       Luciënne Bosma
Daltoncoördinatie:                                            Titia Poort Fieke den Hartog
Onderbouwcoördinator:                                  Titia Poort
Extra hulp:                                                          Nicky Schönfeld
Ict:                                                                        Rik Knijnenburg
Directeur:                                                           Theo Caspers
Conciërge/Admin.:                                           Paula van Mourik
Ondersteuning kleuters:                                 Thomas Hol, Lisanne Kramer


Print